Social Icons

Pages

Saturday, March 23, 2013

Noizy & Ciljeta - Gangsta Love

Mesa duket Noizy nuk ndalet !!!

Noizy dhe Ciljeta jane duke punur se bashku per te nxjerre nje kenge dhe videoklip qe pritet te jete hiti i kesaj vere.
Titulli i kenges eshte ''Gangsta Love''.
Disa nga skenat e xhirimit te videoklipit jane bere ne kohen kur Ciljeta ka qene shtatzane me djalin e saj Fernandon, i cili ka rreth nje muaj qe ka lindur.
Dueti midis dy kengetareve pritet te arrije nje sukses te vertete.
Videoklipi i cili eshte i perbere nga skena aksion duket si nje film.

Ketu jane disa foto te marra gjate xhirimit te videoklipit.
No comments:

Post a Comment